درباره وگال

مجمـوعه وگال در سال 1380 فعالیت خود را با همکاری متخصصین ترکیه ای در شهرک صنعتی شـکوهیه قـم آغاز کرد. در سـال های نخسـت تمـامی مواد اولیه لازم از قبیل اسکلت، رویه های نقش دوزی شده، کپسول های هـوا و ... از ترکیه وارد و با نظارت مسـتقیم مهندســین ترک، صرفا فرآینـد مــونتاژ در ایران صـورت پذیرفته و درصـد قابل توجـهی از تولیدات به کشـورهای عربی حاشیه ی خلیج فارس و آذربایجان صادر می گردید.

در سـال های اخـیر با تحـولات صـورت گرفته در سـطح مــدیریتی و نیز با مسـاعدت دولت جمهوری اسلامی ایران نسبت به ورود دستگاه های تولید از کشور ترکیه و اروپا اقدام گردید. این اقدام باعث شد تا فرآیند عملیاتی تولید بیشتر توسط مدیران و مهندسین ایرانی صورت پذیرفته و نقش مهندسین ترک تنهـا به نظارت محدود شود. همچنین مقرر شد تا بروزرسانی تکنولوژی و دریافت مـتدهای جدید تولید، از آن کشور به صورت مستمر صورت گیرد.

افتخارات

مجتمع صنعتی وگال با تکیه بر نیروهای جوان و استفاده از علم روز مدیریت، همواره در جهت رضایت مشتریان خود گام برداشته است. دریافت تقدیرنامه ها، تندیس ها و نشان های متعدد، گواهی بر این مدعاست.

سیستم توزیع و خدمات گسترده

هم اکنون مجتمع صنعتی وگال با بهره گیری از 129 نمـایندگی رسـمی و انحصاری در سراسر کشور، یکی از قوی ترین و گسترده ترین سـیستم های توزیـع، ارائه ی خدمات پس از فروش و گارانتی را در کشور داراست.

استانداردها

مجتمع صنعتی وگال دارنده نشان استاندارد ملی ایران ، استاندارد اتحادیه اروپا و 9 نشان استاندارد بین المللی دیگر در زمینه تولید تشک و کالای خواب می باشد. در سال 1387 به همت والای مهندسین و تکنسین های ایرانی، عضویت مجموعه وگال در شبکه جهانی کیفیت ukas انگلستان و دریافت استاندارد بین المللی ISO9001 از کمپانی URS انگلستان، ارمغانی نو را به صنعت تولید کالای خواب کشور نوید داد.
مجتمع صنعتی وگال با دریافت نشان اسـتاندارد اتحـادیه اروپا، ضمن دریافت مجوز صـادرات کالای خواب به کشـورهای اروپایی، به اولین واحد تولید کننده محصـولات خواب در کشور تبدیل شد که توانسته است به اخذ این استاندارد مهم نایل آید.

همکاران