تسهیلات خرید کالای وگال با مشارکت بانک مهر ایران

تسهیلات خرید کالای وگال با مشارکت بانک مهر ایران، تا سقف 200 میلیون ریال به صورت کالا کارت بدون سپرده گذاری و پیش پرداخت فقط با مراجعه به شعب بانک مهر ایران و معرفی یک ضامن صورت می پذیرد. اقساط وام اعتباری طی مدت 6، 9 و یا 12 ماهه از حساب شما کسر میگردد.

طرح خرید اعتباری کالا یکی از روش های متداول فروش کالا در دنیا محسوب می شود، این شیوه بدون پرداخت هزینه و در لحظه انجام شده و مبلغ کالا از کارت اعتباری شخص کسر می گردد. در ایران نیز برای تسهیل در خرید و کاهش فشار مالی به هموطنان ، برخی از بانک ها تسهیلاتی تحت عنوان طرح خرید اقساطی کالا و یا وام خرید کالا مبادرت به پرداخت اعتبار به مشتریان خود نموده اند. بانک مهر ایران یکی از بانک های نمونه در ایران است که طرحی با نام کالا کارت بدون پیش پرداخت اقدام به پرداخت اعتبار خرید کالا تا سقف 200 میلیون ریال معادل 20 میلیون تومان کرده است.

کالا کارت چیست؟
کالا کارت چیست؟

کالا کارت عنوانی از سوی بانک مهر ایران است که شما با دریافت اعتبار تا سقف 20 میلیون تومان می توانید از فروشگاه های معرفی شده از سوی بانک مهر ایران اقدام به خرید کالای ایرانی و یا خدمات مورد نیاز خود کنید و به طور دلخواه طی 6 ، 9 و یا 12 ماه به صورت اقساطی مبلغ اعتبار پرداخت شده با سود 4% به عنوان کارمزد بانکی ، به بانک باز پرداخت نمایید. مشتریان خوش حساب طرف قرارداد این بانک می توانند بدون تشکیل پرونده و ضامن و از تسهیلات جدید به صورت مجدد استفاده کنند.

نحوه ثبت نام کالا کارت
ثبت نام کالا کارت
  • با مراجعه به یکی از شعب بانک مهر ایران در محل اقامت خود و درخواست کالا کارت
  • تشکیل پرونده
  • دریافت اعتبار کالا کارت
  • مراجعه به فروشگاههای طرف قرارداد واقع در لیست کالاکارت و خرید کالاهای مورد نیاز
پیش از دریافت کالا کارت به نکات زیر توجه کنید
توجه کنید!!!

توجه داشته باشید با توجه به عدم نیاز به سپرده گذاری مشتری در این طرح، تعداد تسهیلات محدود می باشد و مشتریان می بایست وجود سهمیه را از شعبه استعلام نمایند.
فارغ از انجام و یا عدم انجام عمل خرید توسط مشتری، اقساط ایشان از یک ماه پس از دریافت تسهیلات آغاز می گردد.
در صورت پرداخت منظم اقساط توسط مشتری، امکان شارژ مجدد حساب بلافاصله پس از پرداخت اقساط تسهیلات قبلی، برای دفعات زیاد و بدون تشکیل پرونده و ضامن وجود دارد.

فهرست
×

سلام!

با کلیک روی لینک زیر با ما آنلاین در ارتباط باشید.

× گفتگو در واتس آپ