پرداخت و تحویل

پرداخت

ما در حال حاضر روش پرداخت زیر را می پذیریم

  • پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب از طریق لینک بانک های معتبر

تاریخ تحویل

ارسال تمامی تشک ها “رایگان” می باشد. لذا تمام سفارشات سایت بصورت پست معمولی ارسال می گردد که مشتریان محترم در صورت درخواست ارسال با پست پیشتاز می توانند با پرداخت ما به تفاوت محصول خود را زودتر از زمان مورد نظر نیز دریافت کنند:

  • پست معمولی (4 الی ۷ روز اداری)
  • پست پیشتاز (2 الی ۴ روز اداری)
چگونه می توانم خرید کنم؟
آیا برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری دارم؟
چگونه می توانم خرید کنم؟

برای خرید، به سادگی مواردی را که می خواهید سفارش دهید، انتخاب کنید و آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس می توانید از طریق فرایند پرداخت و با استفاده از کارت بانکی یک پرداخت آنلاین مطمئن را انجام دهید. هنگامی که شما سفارش خود را با موفقیت انجام دادید، در صورت ثبت ایمیل در زمان ثبت سفارش یک تایید ایمیل به صورت خودکار دریافت خواهید کرد.

آیا برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری دارم؟

شما برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری ندارید، اما داشتن یک حساب کاربری شما را قادر می سازد اطلاعات شخصی خود را ذخیره و سفارشات قبلی را بررسی کنید. شما می توانید یک حساب کاربری را با انتخاب در هنگام قرار دادن یک سفارش ایجاد کنید.

چه هنگامی سفارش من ارسال می شود؟
چه هنگامی سفارش من ارسال می شود؟

سفارشات از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 12:00 ظهر همان روز ارسال می شود. سفارشات پس از 12:00 ظهر به بعد در روز کاری بعد ارسال می شود. سفارشات روز جمعه نیز در اولین زمان اداری روز بعد هماهنگ و ارسال خواهد شد.

شما نیز می توانید با یک کلیک به جمع خانواده بزرگ وگال بپیوندید !

فهرست